Секрети закарпатської кухні»

Екскурсійна програма для любителів кулінарії
  • Дати туру: за запитом

1 день

Виїзд зі Львова о 08:00. Переїзд в с. Чинадієво.

Посеред старовинного містечка розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію Огляд замку.

Переїзд в Мукачево. Обід в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп-гуляш, кнедлики із шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 55 грн./особа.

Переїзд в Берегово. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”. Переїзд в Четвалва - поселення в садибах сільського туризму о 17:00. Майстер-клас із приготування угорських національних страв: підбивані лопатки, торгоня з дісно-перкельтом, гомбовці, вино/палинка, компот (65 грн./особа). Вечеря.

2 день

Сніданок – приготування страв угорської національної кухні під час майстер-класу: лангош з джемом, лечо, ковбаса, сир, масло, хліб, кава/чай (40 грн./особа).

8:30 — виїзд в с. Нижнє Селище - Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника. Дегустація трьох сортів сиру з вином (50 грн/ос.).

Переїзд в с. Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.

Переїзд в Міжгір’я. Мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750м.). Обід в кафе Міжгірського професійного ліцею з майстер-класом по приготуванні карпатських страв: грибна юшка, банош із бринзою, ріплянка із м’ясом по-полонинськи, хліб, чай з трав. (вартість 75 грн./ос.).

Переїзд в с. Келечин та дегустація мінеральної води “Келечинська”, котра має великий вміст заліза і лікує багато хвороб. Повернення в Львів о 23:00.